Anunţ Szakács-Paál István: a székelyudvarhelyiek szeretnék együtt lenniA férfi ego sosem enged! 😎Fontos figyelni a részletekre! Így ránk, a Rádió GaGára is!Szakács-Paál István udvarhelyi polgármester szerint megéri kilátogatnak az Udvarhelyre Napokra.A gyors csekk lezajlott, az ítélet megszületett: Csaba alkalmas a további műsorvezetésre! 🥳A kávé felébreszt, a Duma Duba felpörget! ☕🚗Hétvége mindenkinek jár, csak nem mindenkinek jut, legalábbis nem mindig olyan, amilyet szeretne...Bagossy Norbi és Tatár Ata in dö háusz! 🤘Hármas szabály (2026.06.26.) – Minden HÉTVÉGE ugyanúgy végződik… HÉTFŐVEL!Mi az, amire akkor is gondolkodás nélkül költesz, ha a pénztárcád közben halkan sír a sarokban?